UAB Vytrolma

Karjera

UAB Vytrolma

Kodėl Vytrolma

VYTROLMA – plieno konstrukcijų gamybos lyderė Baltijos regione.

Mūsų darbas paremtas esminėmis vertybėmis: kompetencija, atsakomybe, kokybiškais technologiniais sprendimais lenkiant kliento lūkesčius, dėmesiu užsakovo verslui ir jo tikslams.

Būti VYTROLMA dalimi – reiškia dirbti modernioje draugiškoje aplinkoje, nuolat tobulėti, ieškoti inovacinių sprendimų, siekti geriausio rezultato ir būti pavyzdžiu kolegoms, verslo partneriams bei klientams.

Mūsu kompanijos kultūra remiasi pasitikėjimu ir kiekvieno įtraukimu į procesą, sukuriant draugišką ir rūpestingą darbo atmosferą kiekvienam.

Kartu su VYTROLMA mes bendradarbiaujame su didžiausiomis pasaulio statybų kompanijoms, bei tiekiame aukščiausios kokybės plieno gaminius Europos bei Skandinavijos šalims. Jei nebijote iššūkių ir esate motyvuotas - tapkite mūsų kompanijos dalimi.

Karjeros vystymas

Aukšta kokybė ir rezultatyvumas – VYTROLMA strategijos pagrindas. Tai pasiekti – mums reikalingi geri darbuotojai su adekvačiomis kompetencijomis.

VYTROLMA darbuotojai skatinami siekti karjeros, atsižvelgiant į savo ir įmonės interesus, noriai priimti iššūkius ir profesionaliai tobulėti. Paprastai vykdoma horizontali rotacija atliekant įvairių tipų darbo užduotis. Kai kompetencijos bei darbo rezultatai išauga ir atitinka kompanijos poreikį – darbuotojas kyla karjeros laiptais aukštyn. Tad nuolat tobulėti savo profesinėje srityje bei plėsti žinias kitose srityse - yra vienodai svarbu karjeros augimo prasme. Kompetencijų plėtrą įmonėje užtikrina mokymasis darbo vietoje, įvairūs išoriniai kursai, asmeninis mokymasis bei darbinė rotacija.

Siūlome darbą

Mūsų įmonėje dirba inžinieriai, technologai, įvairių lakštinio metalo apdirbimo staklių operatoriai, suvirintojai ir kitų profesijų darbuotojai, vyrai ir moterys. Jeigu esi motyvuota(as), kūrybinga(as), darbšti(us) ir nori įsidarbinti – reikia, kad atsilieptum į darbo pasiūlymo skelbimą, arba, jeigu jo šiuo metu nėra, atsiųstum savo CV adresu: karjera@vytrolma.lt

Kviečiame siųsti savo CV el.paštu

Ar skambinti telefonu pasiteiravimui

Konfidencialumą garantuojame.

Informuosime tik atrinktus kandidatus

Navigacija
Informacija
Rekvizitai
Kontaktai
UAB VYTROLMA
+370 389 61760
vytrolma@vytrolma.lt
Lietuvos vėliava
English flag