Straipsniai

Lazerinis pjovimas

UAB Vytrolma

Lazeris – tikslaus, švaraus ir spartaus pjovimo garantas

Siekdami klientams pasiūlyti labai platų kokybiškų paslaugų metalo padirbimo sektoriuje spektrą, teikiame lazerinio pjovimo paslaugą. Lazerio veikimo principas nesudėtingas – jo spindulio galingumas suponuoja, kad metalas numatytoje pjūvio vietoje išgarinamas. Būtent tikslumas yra esminis pranašumas, lazerinį pjovimą iškeliantis ant pjedestalo, palyginti su įprastais mechaniniais pjovimo būdais. Lazeris bus nepamainomas tiek pjaunant paprastus, tiek sudėtingus kontūrus, atliekant smulkius ar didelius pjūvius.

Mes, siekdami klientams pasiūlyti labai platų kokybiškų paslaugų metalo padirbimo sektoriuje spektrą, teikiame lazerinio pjovimo paslaugą. Lazerio veikimo principas nesudėtingas – jo spindulio galingumas suponuoja, kad metalas numatytoje pjūvio vietoje išgarinamas. Būtent tikslumas yra esminis pranašumas, lazerinį pjovimą iškeliantis ant pjedestalo, palyginti su įprastais mechaniniais pjovimo būdais. Lazeris bus nepamainomas tiek pjaunant paprastus, tiek sudėtingus kontūrus, atliekant smulkius ar didelius pjūvius.

Metalo lazerinio pjovimo paslaugos

Kuo išsiskiria lazerinis pjovimas?

Mes dirbame su didelės galios lazeriu, kuris yra tobulas sprendimas, kai reikia pjauti nelabai storus metalo lakštus ir išgauti precizišką tikslumą. Lazeris metalą pjauna ne tik tiksliai, bet ir labai švariai, todėl išpjautos dalys yra reprezentatyvios ir iškart parengtos tolesniam naudojimui arba gali būti tokios, kokios išpjautos, jei tai – galutinis produktas. Pjūvio vietos gražios ir tvarkingos, tad nereikalauja papildomo laiko bei investicijų jų dailinimui. Taigi, tikslumą ir švarumą galime išskirti kaip du kertinius lazerinio pjovimo pranašumus.

Būtina paminėti ir tai, kad, palyginti su mechaniniais pjovimo būdais, pjovimas lazeriu iki minimumo sumažina pjaunamo metalo lakšto deformacijų riziką.

Lazeris suteikia plačias galimybes pjauti sudėtingas formas, originalius elementus. Kompiuterizuotas lazerio valdymas leidžia taupyti laiko sąnaudas, nes pjovimo procesas kur kas spartesnis.

Metalo pjovimas lazeriu paslaugos

Pjovimas lazeriu – su pažangiomis LCG 4020 AJ lazerinėmis staklėmis

Mes pjauname aliuminį, plieną, nerūdijantį plieną ir kitus metalus, o tam naudojame pažangias lazerinio plovimo stakles AMADA LCG 4020 AJ. Šių lazerio staklių gamintojas rinkoje sėkmingai veikia jau daugiau kaip pusamžį ir pelnytai vadinamas lazerinių staklių pradininku pasauliniu mastu. AMADA skrupulingai atsižvelgia į mokslinius tyrimus, klientų prašymus, tad neleidžia abejoti, jog modernios LCG 4020 AJ lazerinės staklės, turinčios tiesioginę pavarą, atitinka aukštus standartus. Šios staklės naudoja naujausios kartos lazerines technologijas ir sraigtines krumpliaratines pavaros sistemas, leidžiančias atlikti bet kokius poreikius atitinkančius pjovimus. Džiaugiamės turėdami šias pažangias ir daug naujų galimybių atveriančias lazerines stakles bei galėdami klientams pasiūlyti kur kas platesnį inovatyvių sprendimų diapazoną.

Darbinė lazerio zona: X ašis – 4 070 mm, Y ašis – 2 050 mm, pozicionavimo tikslumas – net apie 0,01 mm! Lazerinio pjovimo staklės pjauna įvairaus storio metalus – tikslios ribos priklauso nuo konkretaus metalo. Didžiausias galimas pjaunamo lakštinio metalo storis – iki 10 mm.

Mūsų lazerinio pjovimo staklės pasižymi sparčiu apdorojimu, precizišku tikslumu, modernumu ir funkcionalumu. Tai staklės, kurioms būdingas idealus balansas tarp mažo energijos suvartojimo ir spartaus produktyvumo.

Šios staklės, turinčios mažiau sudėtingą generatoriaus bei lazerio spindulio optinio kelio konstrukciją bei didesnį energijos suvartojimo efektyvumą leidžia rezultatyviai sumažinti energijos sąnaudas, priežiūros išlaidas, kas mums suteikia galimybę klientams siūlyti kainos požiūriu patrauklias lazerinio pjovimo paslaugas.

Palyginti  su kitomis alternatyvomis, pavyzdžiui, CO2 lazeriais, tai LCG 4020 AJ generatorius veikia kitu principu ir lazerio galią į pjovimo galvutę pristato kur kas sparčiau bei inovatyviau.

Lazeris leidžia dideliu spartumu apdoroti tiek plonas, tiek storesnes medžiagas. O didelį sukimo momentą turintis variklis bei tiesioginė pavara užtikrina ne tik didelį greitį, bet ir tolygų, sklandų pagreitį.

Pjovimas lazeriu – su pažangiomis lazerinėmis staklėmis

Kodėl verta pasinaudoti mūsų paslaugomis?

  • Fasado apdailos elementų rinkoje dirbame jau 25 metus! Per šį laiką sukauptos žinios, naujovės, įgūdžiai, taip pat nuolatinis tobulėjimas leidžia priimti teisingus sprendimus, išvengti niuansų rinkoje ir klientams pasiūlyti geriausius sprendimus, užtikrinančius puikų rezultatą mažiausiomis sąnaudomis.

  • Diegiame naujausias technologijas, modernizuojame darbo procesus, naudojamės pažangia technika, semiamės gerosios patirties pavyzdžių, todėl sparčiai prisitaikome prie  pokyčių dinamiškoje rinkoje.

  • Savo komandoje turime aukštos kvalifikacijos specialistus, nepriekaištingai ir atsakingai atliekančius darbą. Didžiuojamės savo žmogiškųjų išteklių komanda, sparčiai prisitaikančia prie naujovių, pokyčių rinkoje ir žengiančia drauge su naujausiomis technologijomis.

  • Siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį bei kokybiškas lazerinio pjovimo paslaugas pažangiomis staklėmis.

Aktualus didelių apimčių pjovimas lazeriu? Susisiekite su mumis – aptarsime detales, Jūsų poreikius, pateiksime tikslią darbų sąmatą, patarsime ir padėsime priimti geriausią sprendimą.

Navigacija
Informacija
Rekvizitai
Kontaktai
UAB VYTROLMA
+370 389 61760
vytrolma@vytrolma.lt
Lietuvos vėliava
English flag