Straipsniai

Aliuminio dažymas

UAB Vytrolma

Aliuminio dažymas nėra paprastas procesas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šio metalo, kaip ir kitų spalvotųjų metalų, dažymas reikalauja specifinių žinių ir puikiai išmanyti atitinkamų dažų bei metalo savybes, siekiant puikaus dažų sukibimo su metalu. Jei norite aukščiausios kokybės, aliuminio dažymą patikėkite mums – „Vytrolma“ dažykloje esanti moderni įranga ir čia dirbantys profesionalai pasirūpins, kad aliuminis dažais būtų padengtas nepriekaištingai.

Mūsų dažykloje yra sumontuota inovatyvi, moderni „Gema Switzerland GmbH“ ir „Euroimpianti S.R.L“ kompanijų automatinio dažymo įranga, kuria aliuminio paviršius tinkamai paruošiamas dažymui, o tada dažomas milteliniais dažais.

Mūsų dažykla atitinka itin aukštus „Qualicoat“ reikalavimus. Čia atliekame ne tik cheminį aliuminio paruošimą prieš dažymą, tada dažome, bet ir atliekame įvairius jau nudažyto paviršiaus testus, siekdami įvertinti būsimus rezultatus, jei reikia, tobulinti juos iki maksimumo ir klientui pasiūlyti tik aukščiausius standartus atitinkantį galutinį rezultatą. Todėl kiekvienu atveju taikome testinės aliuminio plokštelės dažymą, o vėliau su ja atliekame tokius testus kaip smūgių, lenkimo, įrėžimo ir kitus, taip pat įvairiose vietose išmatuojame dažų padengimo storį, siekdami apskaičiuoti tolygumą. Šie testai leidžia įvertinti, koks bus rezultatas ir identifikuoti tobulinimo poreikį.

Taip pat naudojame „Seaside“ aliuminio dažymo paruošimą, apimantį du būdus: standartinį, kuris yra privalomas, ir sustiprintą, kuris pasirenkamas savanoriškai. Siekdami aukščiausio riebalų pašalinimo, ėsdinimo efekto savo veikloje taikome abu būdus.

Aliuminio dažymo paslaugos

Aliuminio dažymo mūsų dažykloje milteliniu būdu ypatumai

Pradinis aliuminio dažymo etapas yra jo paruošimas. Tam naudojame aplinkai draugišką „Oxsilan AL 0510“ technologiją, sudėtyje neturinčią jokių chromo junginių ir sertifikuotą „Qualicoat“ sertifikatu. Cheminis aliuminio paruošimas dažymui yra būtinas, jei norime ne tik idealiai ir kokybiškai nudažyti metalą, bet drauge ir išsaugoti visus miltelinio dažymo privalumus, pavyzdžiui, neblunkančią spalvą, patikimą apsaugą nuo korozijos ir kt. Cheminiu būdu apdorotą aliuminį prieš dažymą privalu išdžiovinti aukštoje temperatūroje.

Kitas etapas – dažymas milteliniais dažais. Dažymui naudojame tik „Qualicoat“ sertifikatą turinčius miltelinius poliesterio dažus. Miltelinio dažymo principas yra neigiamai įelektrintų (o dažomas metalas turi teigiamą krūvį) sausų miltelinių dažų purškimas ant metalo paviršiaus. Tokiu būdu dažais padengtas metalas maždaug iki pusvalandžio yra kaitinamas specialioje krosnyje aukštoje temperatūroje, kurioje sausi milteliniai dažai lydosi, tolygiai padengdami aliuminio paviršių. Milteliniais dažais padengtas aliuminis pasižymi tokiomis savybėmis kaip ilgaamžiškumas ir aukštas atsparumas drėgmei, saulės spinduliams bei kitam išorės poveikiui, taip pat mechaniniams pažeidimams, pavyzdžiui, braižymui.

Mūsų technologinė linija yra pritaikyta gaminiams, kurių didžiausias galimas ilgis yra 3,6 metro, aukštis – iki 1,6 metro, o plotis – iki 0,6 metro.

Jei domina, kokia yra dažymo milteliniu būdu kaina mūsų dažykloje, tai ji kiekvienu atveju yra individuali ir priklauso nuo tokių kriterijų kaip kliento pasirinkti dažai, metalo paviršius ir jo kokybė, dažomo metalo plotas, siekiamas efektas ir kt. Orientuojamės į didelius projektus, turime daug patirties dirbant su dideliais verslo subjektais, aliuminį nudažome sparčiai, išlaikydami kokybę esminiu prioritetu. Per dieną nudažome iki 1 500 m2 gaminių.

Aliuminio dažymas dažykloje milteliniu būdu

Kokie dažai naudojami?

Aliuminiui dažyti naudojame tik patikimus ir aukštos kokybės architektūrinius dažus, turinčius „Qualicoat“ sertifikatą. Dažai sudėtyje neturi jokių toksinių medžiagų, tad bus puikus sprendimas ekologijos šalininkams.

Naudojame Qualicoat 1 ir Qualicoat 2 klasių dažus, kurių pasirinkimas priklauso nuo to, kurioje vietovėje  bus statomas dažomas fasadas arba kokios konkrečiai detalės bus dažomos.

Plati dažų spalvinė gama leis pasirinkti tokią, kuri idealiai atitiks Jūsų poreikius. Spalvos gali būti matinės arba blizgios – nuo gloss 30 iki gloss 85 proc.

Suteikiame net 10 metų garantiją nuo dažų atsilupimo. Galime suteikti ir dažų tiekėjo garantiją. Visus dažų tiekėjus renkamės itin atsakingai ir bendradarbiaujame tik su patikimais, sertifikuotais tiekėjais.

Aliuminio dažymo dažai

Kodėl aliuminio dažymas mūsų dažykloje – geriausias sprendimas Jums?

Veiklą vykdome daugiau kaip porą dešimtmečių, tad per šį laiką sukaupta patirtis, žinios leidžia Jums pasiūlyti geriausius sprendimus aliuminio dažymo sektoriuje. Esame inovatyvūs ir lankstūs, nuolat domimės naujausiomis technologijomis, siekdami savo veiklos procesus maksimaliai modernizuoti ir ieškoti inovatyvių kelių vieniems ar kitiems darbams įgyvendinti.

Bendradarbiaujame su kitomis Europos šalimis, glaudžius santykius palaikome su pažangiomis Skandinavijos šalimis, todėl nuolat semiamės gerosios patirties pavyzdžių ir juos pritaikome savo veikloje.

Jei svarstote, ar dažyti aliuminį milteliniu būdu, ar rinktis kitą variantą, tai neabejokite – miltelinis dažymo būdas kur kas pranašesnis. Pirma, šiuo būdu nudažytas metalas pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiomis atsparumo korozijai, aplinkos poveikiui, braižymuisi savybėmis. Toks dažymas leidžia gaminį padengti nepriekaištingai tolygiai, dėl ko jis tampa tik kokybiškesnis ir vizualiai dailesnis. Milteliniu būdu nudažytas aliuminis išdžiūsta nepalyginamai greičiau. Ir dar vienas aspektas – daugeliu atvejų miltelinis dažymas yra ekonomiškesnis variantas, juo labiau įvertinus visus jo privalumus.

Qualicoat priežiūros rekomendacijos dažytiems aliuminio paviršiams:

Navigacija
Informacija
Rekvizitai
Kontaktai
UAB VYTROLMA
+370 389 61760
vytrolma@vytrolma.lt
Lietuvos vėliava
English flag