Straipsniai

Metalo lankstiniai

UAB Vytrolma

Metalo lankstiniai: kodėl verta patikėti profesionalams?

Metalo lankstiniai labai paklausūs statybų sektoriuje. Nenuostabu, metalo ilgaamžiškumas, atsparumas ir tvirtumas yra labai vertinamos savybės. Negana to, metalo lankstiniai ne tik atrodo solidžiai, moderniai, bet ir yra funkcionalūs.

Metalo lankstinių gamyba

Metalo lankstiniai: gamyba ir lankstymo ypatumai

Metalo tamprumas ir plastiškumas yra dvi savybės, sudarančios pagrindą jo apdirbimo galimybėms, pavyzdžiui, lankstymui. Metalo lankstinių gamyba remiasi kvalifikuota ir solidžią patirtį turinčia žmogiškųjų išteklių komanda bei pažangia, modernia technika, leidžiančia gauti geriausią rezultatą. Siekiant galutinio produkto metalas yra karpomas, lankstomas, jei reikia, perforuojamas, pjaunamas lazeriu. Naudojame pažangius, šiuolaikiškus šviesolaidinio lazerio pjaustymo įrenginius, suteikiančius galimybę itin preciziškai pjauti plieno, nerūdijančio plieno, vario, aliuminio lakštus, kurių storis siekia net iki 10 mm storio.

Turimais CNC (koordinatinio) iškirtimo įrenginiais galime atlikti paprastą iškirtimą, taip pat formavimą (į viršų arba į apačią), dar galimos ženklinimo, sriegiavimo bei kitos funkcijos, kurias leidžia atlikti ši technologija.

Metalo lankstiniai – jų panaudojimo spektras, kaip jau minėjome, platus, o lankstymo procesas reikalauja atitinkamos įrangos ir gebėjimų. Mūsų gamyboje  naudojamas AW1050, AW5005, AW5754 markių, pasižyminčių tvirtumu, atsparumu ir tinkamų apdirbimui, aliuminis. Taip pat dirbame su nerūdijančiu plienu ir DX51, S250GD+Z275, S350GD+Z275 cinkuotu plienu. Renkamės tik aukštos kokybės, tvirtas, ilgaamžes ir patikimas medžiagas, siekdami aukščiausio rezultato ilgalaikėje perspektyvoje.

Mūsų patirtis šiame sektoriuje siekia gerokai daugiau kaip du dešimtmečius. Per tokį ilgą laiką išgryninti darbo metodai, technologijos, įgytos ir nuolat tobulinamos žinios, įgūdžiai yra didelis pranašumas, leidžiantis klientams siūlyti įvairiausius sprendimus. Padedame efektyviai įgyvendinti net labai didelius projektus, randame sprendimus išrankiausiems klientams.

Metalo lankstiniai: gamyba ir lankstymo ypatumai

Metalo lankstinių gamybai naudojami įrenginiai

Įrangai, kurią naudojame metalo lankstinių gamybai, skiriame labai daug dėmesio ir prioritetą teikiame moderniems, pažangiems sprendimams, leidžiantiems efektyviai optimizuoti metalo lankstymo procesus.

Metalo karpymo staklėmis labai tiksliai atkerpami metalo lakštai. Turime kelias karpymo stakles, tad kerpame nuo 0,5 mm storio ir iki 4 m ilgio metalo lakštus.

Metalo lankstiniai gaminami naudojant metalo lankstymo stakles, kurios skiriasi tokiais parametrais kaip tonažas, galimas plotis, ašių skaičius ir kt. Skirtingų techninių charakteristikų metalo lankstymo staklės  leidžia klientams teikti labai platų paslaugų spektrą – mes kiekvienam klientui pasiūlysime idealiai jo poreikius atitinkančius sprendimus. Negana to, įmonės staklių arsenale – ir modernus lankstymo robotas. Platus lankstymo įrenginių asortimentas suponuoja, kad klientams galime pasiūlyti  iki 8 metrų ilgio ir skirtingų storių (1–6 mm) metalo lakštų lenkimo paslaugas.

Specialus lyginimo įrenginys – juo galime išlyginti net iki 5 mm storio plieną! Tai puikus sprendimas, jei metalas dėl vienų ar kitų priežasčių prarado lygumą.

Greituoju presu-perforatoriumi labai sparčiai galime perforuoti didelius metalo gaminių kiekius. Didžiausi ruošinio matmenys yra 2 000 mm pločio ir 4 000 mm ilgio. Perforuojame metalo lakštus iki 4 mm storio.

Presavimo įrenginiu galime į ruošinius įpresuoti reikiamas veržles ar varžtus – tai leidžia klientams pasiūlyti įvairesnius sprendimus.

Lazerinio pjovimo įranga suteikia galimybę atlikti preciziškai tikslius pjovimus. Lazerinio pjovimo įranga galime pjauti net iki 10 mm storio plieną. Didžiausi galimi ruošinio, kuris bus pjaunamas lazeriniu būdu, matmenys yra 2 000 mm pločio ir 4 000 mm ilgio.

Metalo lankstinių gamybai naudojami įrenginiai

Metalo profiliai: formos ir savybės

Metalo profiliai – vieni populiariausių metalo gaminių, itin paklausūs statybų sektoriuje ir nepamainomi statant logistikos kompleksus, sandėlius, didžiulius angarus, gamybinės bei komercinės paskirties, administracinius ir kitus statinius.

Mūsų paslaugų spektre – metalo profilių gamyba. Platus profilių pasirinkimas – L, U, T, TU, Z, C, TC, Omega formų – leidžia kiekvienam klientui atrasti jam tinkamiausią gaminį. Metalo profilius gaminame iš plieno, taip pat ir aliuminio. Mūsų gaminami metalo profiliai pasižymi tokiomis savybėmis:

  • lengvi, bet tvirti ir ilgaamžiai;
  • stiprūs, tad patikimai sutvirtins;
  • lengvai transportuojami;
  • atsparūs korozijai, kas ypač aktualu naudojant išorės sienoms ir pan.;
  • greitai montuojami, kas paspartins statybų procesą ir leis sutaupyti laiko.

Galimas metalo profilio storis siekia nuo 0,5 iki 3 mm, o ilgis – iki 8 m.

Navigacija
Informacija
Rekvizitai
Kontaktai
UAB VYTROLMA
+370 389 61760
vytrolma@vytrolma.lt
Lietuvos vėliava
English flag